karma dla psa marki pedigree

Czym zajmuje się marka Pedigree?

Początki marki Pedigree sięgają 1935 roku. Wtedy Forest Mars zakupił angielską wytwórnię karmy dla psów i rozpoczął produkcja pożywienie skierowanego dla psów domowych. Było to pierwsze przedsiębiorstwo, które zajęło się tym sektorem rynku. Pierwsza karma dla psów została wprowadzona na rynek w 1960 roku i nosiła nazwę Pal. Następnie uzyskała nazwę Pedigree Pal i ostatecznie w 1999 roku cała firma przyjęła nazwę Pedigree. Marka na polskim rynku pojawiła się w 1992 roku i sukcesywnie zyskiwała zaufanie klientów, a także budowała swoją markę i renomę. Przez lata funkcjonowania marka Pedigree stworzyła serię: karma mokra dla psa i sucha, produkty uzupełniające, a także produkty służące do higieny przeznaczone dla psów. Asortyment tej marki stale się powiększa i udoskonala, dzięki temu właściciele psów mają możliwość wyboru wysokiej jakości produktów, które opracowane zostały przez specjalistów z myślą o psach.

Jakie produkty oferuje marka Pedigree?

Wśród wielu produktów marki Pedigree znajdują się karmy suche, karmy mokre, a także przysmaki. Ten producent zajmuje się tworzeniem karm i posiłków zarówno dla psów dorosłych, jak i szczeniaków. Ponadto marka Pedigree tworzy specjalistyczne karmy przeznaczone dla psów cierpiących na choroby przewlekłe. W asortymencie tego producenta znajdują się również przysmaki. Warto zwrócić uwagę na fakt, że ta marka szczególny nacisk kładzie na higienę pyska psów, dlatego stworzyła produkt Pedigree Denta Sticks. Są to przysmaki przeznaczone dla psów każdej rasy wielkości i wieku, które pomagają w ścieraniu płytki nazębnej i osadów, a także dbają o higienę dziąseł i całego pyska.

karma pedigree

Co w swoim składzie zawierają karmy marki Pedigree?

Głównym składnikiem produktów tej firmy jest mięso i produkty odzwierzęce, które są doskonałym źródłem białka dla każdego psa. Ponadto produkty tej firmy zawierają witaminy, minerały i mikroelementy, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania psiego organizmu. Zarówno karmy suche, jak i mokre marki Pedigree dostosowane są do potrzeb psów i zawierają składniki tylko wysokiej jakości. Regularne karmienie pupila produktami tej firmy sprzyja jego rozwojowi, a także dostarcza odpowiedniej ilości energii i zachowuje zwierzaka w dobrej kondycji. Dodatkowe składniki zawarte w karmach Pedigree dbają również o wygląd naszego pupila. Liczne składniki odżywcze wpływają pozytywnie na wygląd sierści jej kolor i gęstość.

Kto tworzy karmę i produkty marki Pedigree?

Lata doświadczenia, a także renoma marki wymaga, aby wszystkie produkty Pedigree były wysokiej jakości. Rozwijający się rynek produktów dla zwierząt, a także ciągle poszerzona wiedzę na temat naszych pupili spowodowała, że karmy i produkty uzupełniające tworzone są w oparciu o specjalistyczne receptury. Zarówno karmy suche, jak i mokre tworzone są przez specjalistów, dietetyków zwierzęcych oraz weterynarz. Fachowa wiedza pozwoliła na stworzenie produktów w stu procentach dopasowanych i dostosowanych do potrzeb żywieniowych psów każdej rasy i w każdym wieku. Doskonałe połączenie fachowej wiedzy specjalistów i dietetyków oraz doświadczenia weterynarzy pokazało, że właściwe żywienie zwierząt w tym psów jest konieczne do ich prawidłowego funkcjonowania, długiego życia i zachowania zdrowia.

Chcę zacząć żywić psa produktami marki Pedigree. Jak zacząć?

Wybierając markę Pedigree i jej produkty jako sposób żywienia swojego czworonoga na początku należy zapoznać się z produktami tej firmy. Pozwoli to na dostosowanie żywienia do naszego psa i wybranie właściwej i wysokiej jakości karmy. Należy pamiętać, że różnorodność produktów Pedigree pozwala na dobranie karmy dokładnie dla naszego czworonoga. Decydując się na markę Pedigree, warto również zadbać o urozmaiconą dietę psa. W produktach tej marki znajduje się wiele smaków i rodzajów pożywienia, które zaspokoją potrzeby każdego psa.  Dodatkowo różnorodność pozwala na urozmaicenie smaków i urozmaicenie codziennej diety.

Wybór odpowiedniego żywienia dla naszego czworonoga jest bardzo prosty, należy jednak pamiętać, aby wybierać markę z renomą i produktami wysokiej jakości. Wśród wielu marek na polskim rynku dobrym wyborem jest Pedigree. Wymienionych powyżej atutów bardzo ważny jest również to, że produkty i karmy tej marki są powszechnie dostępne. Kupić je można w sklepach zoologicznych, internetowy sklepach z artykułami dla zwierząt, a także w marketach i sklepach osiedlowych.