Karma dla czworonoga – sucha czy mokra?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat zajmuje się produkcją żywności dla psów. Zgodnie z wymaganiami konsumentów w ich propozycji można odkryć karmy dla dużych psów, oraz dodatkowo i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi to zatem szczególnie znaczące dlatego, że zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt oraz psów dojrzałych wyraźnie się rozmaici. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Jakie składniki odżywcze daje? W owym artykule postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia i dodatkowo zaprezentować ofertę firmy Pedigree.
Z myślą o szczeniętach firma Pedigree zrealizowała dwa warianty karm: karmy suche i także karmy mokre. Jeśli chodzi o owe kluczowe w propozycji marki odkryjemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych ras psów i 3 warianty żywności przeznaczone dla piesków ras małych dużych i średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została zaprojektowana poprzez zbiór sprawdzonych specjalistów z wiedzą o tym, by zagwarantować szczeniętom najodpowiedniejszy wzrost. W składzie karmy odszukamy przede wszystkim mięso z kurczaka plus ryż, które są idealne dla drobnych żołądków młodych piesków. Także karmy Pedigree junior okraszona jest o zestaw witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest niezbędna szczeniętom w czasie wielkiego wzrostu. Prócz atutów odżywczych warto zarówno wspomnieć o plusach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jednymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest szczególnie prosty. Obejmuje zboża, sporą porcję mięska (26%), oleje plus tłuszcze oraz substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
Polecamy psie karmy ze sklepu https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej firma sprzedaje również mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli również pokarm Pedigree w puszce czy w saszetce) zawiera aromatyczne mięsne kawałeczki zanurzone w galaretce, która umożliwia przyswajanie elementów odżywczych wprowadzonych w karmie. Dzięki temuż żywność jest nie jedynie świetna, lecz także właściwa i lekkostrawna. Mokra karma Pedigree Junior posiada składniki odżywcze winne za silne i zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), powiększające odporność (witamina E i minerały) tudzież pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu delikatnych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz utopieniu całości w galaretce.
Streszczając oferta firmy Pedigree w obrębie karm dla szczeniąt jest dość obfita, umiemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Nadto są to karmy przygotowane przez markę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i dodatkowo wciąż przebudowuje swoje wyroby korzystając z na doświadczeniu swoim oraz lekarzy z którymi kooperuje. Dzięki temu są to zatem karmy bezbłędnie dobrane do potrzeb szybko rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na walory kaloryczne, jak także smakowe.